Overzicht oefenvoetbal: gelijkspel Koudekerk en Alphense Boys Zaterdag, Alphia wint
GEMEENTE ALPHEN AAN DEN RIJN - Het is winterstop en dat betekent dat de meeste voetbalclubs oefenwedstrijden spelen. ARC, Alphense Boys, Floreant en BSC '68 speelden in het weekend van 18-19 januari hun eerste competitieduels van 2020, de overige verenigingen een weekend later.
Koudekerk sloot dinsdagavond de oefencampagne af met een 1-1 gelijkspel tegen Siveo '60. Ricardo van Rijswijk maakte het Koudekerkse doelpunt.
Afgelopen weekend won Alphia van Woubrugge (2-5) en speelde Alphense Boys Zaterdag met 3-3 gelijk tegen VVC. Voor Alphia scoorden Nando Meijer, Bryan de Bruin, Dion Duurham, Aatif El Bouny en Frank Veelenturf. Kevin de Vries, Brandon Tichem en Stojan Cekic troffen doel namens Alphense Boys.
ARC (hoofdklasse, zaterdag)
07/01, 21.30 uur: Marino - ARC (0-3)
11/01, 14.00 uur: ADO '20 - ARC (1-1)
Alphense Boys (hoofdklasse, zondag)
11/01, 14.30 uur: Jodan Boys - Alphense Boys (3-3)
14/01, 20.15 uur: Alphense Boys - Montfoort (2-1)
Aarlanderveen (derde klasse, zaterdag)
04/01, 14.30 uur: Aarlanderveen - Woerden (3-4)
14/01, 20.00 uur: DONK - Aarlanderveen (afgelast)
Alphia (derde klasse, zaterdag)
11/01, 16.15 uur: Alphia - Oostkapelle (4-1)
18/01, 14.30 uur: Woubrugge - Alphia (2-5)
Alphen (derde klasse, zondag)
12/01, 14.00 uur: ONA - Alphen (3-4)
14/01, 20.00 uur: Altior - Alphen (2-0)
Alphense Boys (vierde klasse, zaterdag)
07/01, 12.30 uur: NACM - Alphense Boys (2-1)
11/01, 14.30 uur: RCL - Alphense Boys (6-2)
14/01, 20.00 uur: CSW - Alphense Boys (5-0)
18/01, 14.30 uur: VVC - Alphense Boys (3-3)
Bernardus (vierde klasse, zaterdag)
Oefenprogramma niet bekend
BSC '68 (vierde klasse, zaterdag)
11/01, 14.30 uur: DSVP - BSC '68 (0-2)
Floreant (vierde klasse, zaterdag)
11/01, 11.15 uur: Floreant - Zwammerdam (5-1)
Hazerswoudse Boys (vierde klasse, zaterdag)
11/01, 14.30 uur: Hazerswoudse Boys - Blauw-Zwart (2-1)
18/01, 14.00 uur: Reeuwijk - Hazerswoudse Boys (3-1)
Koudekerk (vierde klasse, zaterdag)
11/01, 14.30 uur: CKC - Koudekerk (7-1)
21/01, 20.00 uur: Koudekerk - Siveo '60 (1-1)
Zwammerdam (vierde klasse, zaterdag)
11/01, 11.15 uur: Floreant - Zwammerdam (5-1)