Overzicht oefenvoetbal: alle uitslagen en wedstrijdschema’s op een rij
GEMEENTE ALPHEN AAN DEN RIJN - De voetbalcompetities zijn inmiddels begonnen, maar toch is er nog een oefenwedstrijd afgewerkt. Aarlanderveen speelde dinsdagavond een vriendschappelijke wedstrijd tegen Alphense Boys O21. Het beloftenteam van Alphense Boys won met 4-1. Junior Sonowo maakte het Aarlanderveen-doelpunt.
Hoofdklasse (zaterdag): ARC
27/07: Sportlust '46 - ARC (2-1)
31/07: ARC - Ter Leede (4-3)
03/08: ARC - Katwijk (0-5)
07/08: ARC - ADO '20 (2-2)
10/08: Quick Boys - ARC (4-1)
17/08: Alphense Boys - ARC (0-4)
21/08: ARC - Olympia Haarlem (3-2)
31/08: ARC - Alphen (10-0)
Hoofdklasse (zondag): Alphense Boys
17/07: Alphense Boys - Mollo United (6-1)
10/08: Alphense Boys - Argon (0-4)
14/08: Alphense Boys - Swift (2-4)
17/08: Alphense Boys - ARC (0-4)
22/08: Hillegom - Alphense Boys (1-2)
Derde klasse (zaterdag): Aarlanderveen
29/06: Kickers '69 - Aarlanderveen (1-2)
03/07: Alphense Boys Zaterdag - Aarlanderveen (1-4)
14/08: Aarlanderveen - Zwammerdam (1-1)
21/08: Aarlanderveen - Zevenhoven (2-1)
24/08: Voetbaltoernooi
28/08: Voetbaltoernooi
07/09: Woerden - Aarlanderveen (3-2)
14/09: RCL - Aarlanderveen (1-1)
28/09: Alphense Boys O21 - Aarlanderveen (4-1)
Derde klasse (zaterdag): Alphia
14/08: Alphia - ARC 2 (2-2)
22/08: DBS - Alphia (0-2)
24/08: Bernardus - Alphia (1-3)
28/08: Siveo '60 - Alphia (1-1)
Derde klasse (zondag): Alphen
01/07: Alphen - Olympia (4-3)
15/08: Alphen - SCH '44 (2-3)
31/08: ARC - Alphen (10-0)
14/09: Alphen - Rohda '76 (4-2)
Vierde klasse (zaterdag): Alphense Boys
26/06: Alphense Boys - Rohda '76 (1-3)
03/07: Alphense Boys - Aarlanderveen (1-4)
11/08: ARC O23 - Alphense Boys (5-2)
14/08: FC Boshuizen - Alphense Boys (5-2)
21/08: Bergambacht - Alphense Boys (4-1)
28/08: Voetbaltoernooi
Vierde klasse (zaterdag): Bernardus
17/08: Rohda '76 - Bernardus (0-1)
21/08: Bernardus - Floreant (2-3)
24/08: Bernardus - Alphia (1-3)
28/08: Delft - Bernardus (0-6)
Vierde klasse (zaterdag): BSC '68
14/08: BSC '68 - FC Zoetermeer (5-1)
17/08: DWO - BSC '68 (4-3)
21/08: BSC '68 - FC Oegstgeest (2-1)
24/08: BSC '68 - SEV (2-2)
28/08: Voetbaltoernooi
07/09: BSC '68 - KMD (3-4)
Vierde klasse (zaterdag): Floreant
14/08: Floreant - RVC '33 (1-1)
21/08: Bernardus - Floreant (2-3)
28/08: Voetbaltoernooi
Vierde klasse (zaterdag): Hazerswoudse Boys
29/06: Hazerswoudse Boys - Rohda '76 (3-0)
08/07: Hazerswoudse Boys - ASW (4-1)
21/08: Hazerswoudse Boys - DVO '32 (4-3)
28/08: Hazerswoudse Boys - Excelsior '20 (1-4)
31/08: Hazerswoudse Boys - Voorschoten '97 (4-1)
Vierde klasse (zaterdag): Koudekerk
26/06: Zevenhoven - Koudekerk (4-0)
01/07: Koudekerk - Rohda '76 (0-1)
14/08: Koudekerk - Sporting Leiden (0-1)
17/08: Zevenhoven - Koudekerk (3-2)
Vierde klasse (zaterdag): Zwammerdam
14/08: Aarlanderveen - Zwammerdam (1-1)
21/08: Zwammerdam - TAVV (1-1)
28/08: Voetbaltoernooi