Transfermarkt gesloten: alle overschrijvingen in amateurvoetbal op een rij

GEMEENTE ALPHEN AAN DEN RIJN - Woensdag om 00.00 uur sloot de transfermarkt in het Nederlandse amateurvoetbal. Op de laatste dagen voor het verstrijken van de deadline is nog een handvol verrassende overschrijvingen te noteren. Zo trok ARC nog een speler van Ter Leede aan en maakten meerdere voetballers nog te elder ure een overstap, zoals Abbes Rahmoune, Sallem Chemlali (Aarlanderveen) en Giorgino Pisas (Alphen).

Hieronder hebben we alle transfers in het lokale amateurvoetbal op een rijtje gezet.

Hoofdklasse (zaterdag): ARC

Nieuw: Dylan Bergkamp (Argon), Thijs Hoogenboom (Alphense Boys), Lars van IJzendoorn (Katwijk 2), Yassin Kaabouni (Ter Leede), Pepijn Kooij (Alphense Boys), Huib Oversloot (IJsselmeervogels), Jordi Tuithof (Jodan Boys).

Nieuw (eigen jeugd): Boyd Baantje.

Blijven: Neal Arnoldus, Aäron Balk, Youri Duisterhof, Mo Fennich, Coen de Groot, Calvin Hoogstraten, Cas Knoester, Thomas Lamberts, Daan van Leeuwen, Lilinho Martins, Arjan Ouwendijk, Derek Prins, Luuk Samsom, Niels de Vogel.

Weg: Richard Bakker (MMO), Mike Busse (SCH '44), Tren Drexhage (Verenigde Staten), Lionel Frederik (Olympia Haarlem), Timo de Graaf (Verenigde Staten), Joshua Kassels (Capelle), Joe van Heusden (RCL), Vincent Tel (Hercules), Pim van Zoest (ESTO).

Hoofdklasse (zondag): Alphense Boys

Nieuw: André Daling (Te Werve), Raychelo Fecunda (DWO), Sami Haouam (Telstar), Ammar Nadžak (clubloos), Younes Oulhou (Rijnsburgse Boys 2), Ceyhun Sabaoglu (FC Breukelen).

Nieuw (eigen jeugd): Frank van der Hoorn, Khalid Kada.

Blijven: Noah Barendse, Mike Bavelaar, Niklas Blesgraaf, Finn Brandt, Daniël Furtak, Ilias Latif, Tim van der Linden, Mike Mulder, Milan Stiphout, Tarik Zaanani.

Weg: Chris Hagi (niet bekend), Thijs Hoogenboom (ARC), Pepijn Kooij (ARC), Joey Lauhouh (stopt), Rachad Madi (Velsen), Abbes Rahmoune (TAC '90), Tim de Rijk (Voorschoten '97), Cem Sahin (Çatalcaspor).

Derde klasse (zaterdag): Aarlanderveen

Nieuw: Ramon Aronius (Voorschoten '97), Chris den Haan (Altior), Moussa Kalisse (Reeuwijk), Alessio van der Straaten (Excelsior Maassluis O21), Junior Sonowo (FC Lisse O19), Jari van Veen (DOSR).

Nieuw (eigen jeugd): -

Blijven: Kees Boekel, Brian Bor, Killian Bouwhuis, Younes Emaangoun, Bram Egberts, Davey Grimmelius, Derk Gruppen, Brian de Heer, Elias Karmiris, Joep van Koert, Luca Janszen, Robbie Nagtegaal, Jimmy Nieumeijer, Thom Nouwens, Valentijn Oudijk, Max Perkins, Steven van der Pijl, Jorn Poelwijk, Mats Westmaas.

Weg: Maico du Chatinier (Rohda '76), Sallem Chemlali (lager elftal), Kafel Voorn (stopt), Esli Westmaas (Rohda '76).

Derde klasse (zaterdag): Alphia

Nieuw: Steven van Klaveren (Alphen), Bart Koster (Alphen), Giovanni Kleinsma (Zwammerdam), Jesper Noija (lager elftal), Donovan Olivieira (clubloos), Bruce van Oostrom (Zwammerdam), Giorgino Pisas (Alphen), Reau Waandels (clubloos).

Nieuw (eigen jeugd): Perry van Kassel.

Blijven: Delano Bek, Anthony Blokland, Dennis Boer, Aatif El Bouny, Joël Broekhuizen, Daniël Buynink, Floris Buynink, Dion Duurham, Sander Egberts, Thijs van Egmond, Marwan Fennich, Justin Flippo, Bas den Haan, Bas Hazenbroek, Stan van den Hof, Vincent Hoogervorst, Nick Klerks, Hassan Knobout, Arash Latifi, Jesse Lipsius, Jake van Rijn, Thorsten van Trier, Robin Tol, Boas Vet, Jordi Wentink, Remco Zuijdervliet, Mees van Zuuren.

Weg: Roy Beugeling (stopt), Robbert Plug (Be Fair), Sam Verel (lager elftal), Frank Veelenturf (Reeuwijk), Fabian Wentink (stopt).

Derde klasse (zondag): Alphen

Nieuw: Mike de Haan (Floreant), Areareau Kook (SJZ), Mirnes Sabovic (ESTO).

Nieuw (eigen jeugd): -

Blijven (overzicht is incompleet): Kevin Bergshoeff, Mike Hamilton, Jan de Lange, Gianni Leonicia, Jamel Molle, Patrick Ruiter, Fabian Verberg, Justin Verberg, Rick de Vries, Yassine Yagoubi, Louis Zwiers.

Weg: Menno de Bruin (Alphense Boys Zaterdag), Steven van Klaveren (Alphia), Bart Koster (Alphia), Omed Latifi (stopt), Ferry van Leeuwen (stopt), Giorgino Pisas (Alphia).

Vierde klasse (zaterdag): Alphense Boys

Nieuw: Lekan Adekanye (lager elftal), Sofyan Bakkali (lager elftal), Mounir El Bouni (clubloos), Menno de Bruin (Alphen), Manuel Doncel Martos (TOS-Actief), Milad Mansoor (clubloos), Illias Mourabit (Legmeervogels).

Nieuw (eigen jeugd): Stef van den Berg, Joeri Haverhout, Jordy van der Laan, Bryan van den Nieuwendijk, Sebastiaan Ruiter.

Blijven: Zakaria Achaboun, Joszef Boerefijn, Nigel Fortes, Bris Hagi, Sven Koelewijn, Yassine Mazraoui, Steven Overduin, Ali Sina, Dani Treep, Faissal Yachou.

Weg: Wessel Boers (lager elftal), Lars Eisenburger (lager elftal), Mika van Esch (lager elftal), Adrie van den Hagen (stopt), Tjeerd Hoekstra (lager elftal), Stef van Iddekinge (stopt), Lars van den Nieuwendijk (stopt), Dave Pauwels (lager elftal), Thierry Punt (lager elftal), Jack Roeleveld (lager elftal), Justin Segar (lager elftal), Tim Voskuilen (lager elftal), Nick van de Wetering (stopt).

Vierde klasse (zaterdag): Bernardus

Nieuw: Alex Iliopoulos (clubloos).

Nieuw (eigen jeugd): Luke Blom, Lars van der Horst, Rens Schakenbos, Max Rijnbeek.

Blijven: Sven de Boer, Jeffrey Bos, Luuk Enter, Davlin Harkes, Jeffrey van der Heiden, Ruben Huegen, Bart de Jong, Dany Kapaan, Brian van Klaveren, Thijs Klinkenberg, Jelle Kool, Bas van Loenen, Danny van der Meijden, Luke van Seggelen, Koen Schellingerhout, Nordin Oudshoorn, Robin Pijnacker, Wesley van Tol, Luca Tor, Luuk Verbeij, Rob Verbeij, Mike Verhorik, Michael Vermeulen, Sven Visser, Remko van der Werff, Roel van der Zon.

Weg: Jessey Fransen (lager elftal), Kevin Kersseboom (lager elftal), Nikivor van Rijn (stopt), Simon Pet (Schipluiden).

Vierde klasse (zaterdag): BSC '68

Nieuw: -

Nieuw (eigen jeugd): Ryan Mathoera, Lucas Roos, Joep van Straalen, Levi Tuijt.

Blijven: Mike Blonk, Rowin Bouwmeester, Stan Brouwer, Robin de Bruin, Lody Dijkhuizen, Karsten van Etten, Revy Flink, Lars Gouweleeuw, Davey Gramberg, Dylan Gramberg, Falco Henzen, Nick Holstege, Geert-Jan Hutten, Daan Jongema, Björn Klomps, Dave Knotter, Lijon Korving, Stijn van Leeuwen, Mitchel van der Linden, Jordan Lukassen, Merlijn Metman, Guido de Peinder, Mike van der Reijden, Stephan Reterink, Thijs de Ruiter, Quincy Schelkers, Ricardo Sloof, Reno Smulders, Bas Splitthoff, Jop Splithoff, Thimo Slof, Thimo Stolk, Michael Verhoef, Jelle Verhoeff, Nino Vermeulen, Sjoerd Walraven.

Weg: -

Vierde klasse (zaterdag): Floreant

Nieuw: -

Nieuw (eigen jeugd): -

Blijven: Niet bekend.

Weg: Mike de Haan (Alphen).

Vierde klasse (zaterdag): Hazerswoudse Boys

Nieuw: -

Nieuw (eigen jeugd): Robbert Hartman, Mathijs Knibbe, Chiel van der Salm, Justin van Vliet.

Blijven: Bas Baelde, Glenn Bennis, Sylvester Blonk, Tyler van Buuren, Beau Gordijn, Collin van Haastrecht, Thijs Kooter, Robbie Kraan, Vito Martens, Jari Meertens, Justin Meijer, Stan van Meurs, Nick Moerland, Jelle Nieuwhof, Joost Noordam, Patrick van der Reest, Leo de Ruiter, Justin de Ruiter, Ties Tijssen, Sam Timmermans, Harm van Veen, Jochem van Vliet, Sven Vreeswijk, Ivo Vogelaar, Thomas de Vries.

Weg: Rens Louwers (lager elftal), Duco Rens (stopt), Mark de Ruiter (lager elftal), Jasper Stolwijk (ARC), Lucas Smits (stopt), Dylan Snelderwaard (stopt), Thijs van Wetten (stopt).

Vierde klasse (zaterdag): Koudekerk

Nieuw: Akke Pennin (Buitenveldert), Thomas Winterink (Meerburg O19), Stan van Veen (Meerburg O19).

Nieuw (eigen jeugd): -

Blijven: Sem van Aalst, Ian van Asch, Olaf Bakker, Wessel Bakker, Ruben van den Berg, Jan Bogaards, Roy Dorrepaal, Bradley Duiker, Mick van der Geest, Yvar de Groot, Cedric van der Haas, Tobias Hakkaart, Bas van Heerdt, Gino de Herdt, Jay Langejans, Tony van Ooi, Dimitri van Remundt, Ricardo van Rijswijk, Fabian Roosenbrand, Jorin Roosenbrand, Sidney de Schepper, Sander Schmand, Joep van Tulder, Mike van Velzen, Sander Weijman, Daniël Wildschut, Dylan de Wit, Daan van der Zwet.

Weg: -

Vierde klasse (zaterdag): Zwammerdam

Nieuw: -

Nieuw (eigen jeugd): -

Blijven: Niet bekend.

Weg: Kaj van den Heuvel (FC Oudewater), Giovanni Kleinsma (Alphia), Bruce van Oostrom (Alphia).