Jerrycan met drugsafval gedumpt langs de Treinweg

Foto: Bartjan Rijkaart

ALPHEN AAN DEN RIJN/AARLANDERVEEN - Er is op woensdagmiddag gedumpt drugsafval gevonden langs de Treinweg tussen Alphen aan den Rijn en Aarlanderveen, dat bevestigt een woordvoerder van de politie aan Studio Alphen.

Rond de klok van 15.30 uur werd er melding gedaan van een jerrycan met onbekende inhoud. De politie heeft vervolgens de weg afgezet zodat de brandweer onderzoek kon doen naar de inhoud van de jerrycan. 

'Met speciale meetapparatuur en adembescherming hebben brandweerlieden metingen verricht. De inhoud bleek een mengeling van chemische stoffen, oftewel drugsafval', meldt een verslaggever ter plaatse.

'Aangezien het een kleine hoeveelheid chemisch afval betreft, doen we er geen verder onderzoek naar', aldus de woordvoerder. De inhoud van de jerrycan zal worden vernietigd.

Foto: Bartjan Rijkaart
Foto: Bartjan Rijkaart

Lees ook: Twee diefstallen in één nacht: auto’s gestolen op Lupinesingel en de Helmhof in Alphen