Klungelige dief bij woninginbraak in Alphen gevloerd door bananenschil
ALPHEN AAN DEN RIJN – Bij een woninginbraak in Alphen aan den Rijn afgelopen vrijdagavond is een dief op klungelige wijze opgepakt. De inbreker werd op heterdaad betrapt door een agent en werd in een poging om te ontsnappen op Mario Kart-achtige wijze gevloerd door een bananenschil.
Agenten gingen af op een melding van een verdachte situatie. Een aantal personen zouden volgens politie aandacht hebben voor een woning. Agenten gingen op pad om de melding te onderzoeken en ter plaatse bleek het om een woninginbraak te gaan.
Eén agent stond opeens oog in oog met één van de verdachten. Toen de inbreker de agent zag en op heterdaad werd betrapt, begon hij weg te rennen. De politie kreeg echter hulp vanuit een onverwachte hoek: ‘De jonge man gleed uit over een bananenschil, waardoor de achtervolging direct was afgelopen en wij de verdachte in zijn kraag konden grijpen.’
De politie meldt dat ook één andere verdachte is aangehouden rondom de woning. De zaak wordt verder door het rechercheteam opgepakt en afgehandeld.
Lees ook: Alphense inwoner loopt brandwonden op na explosie van barbecue