Oefenvoetbal: alle vriendschappelijke wedstrijden deze zomer op een rij

GEMEENTE ALPHEN AAN DEN RIJN - Het voetbalseizoen zit er nog maar net op en alle clubs zijn alweer bezig met de voorbereiding op het nieuwe seizoen. Voor ARC en Alphense Boys beginnen de competities in het weekend van 27-28 augustus. De andere teams starten pas op 24-25 september, al vangt voor hen wel op 3 september het bekertoernooi aan.

Hieronder vind je alle oefenwedstrijden die in juli, augustus en september gespeeld gaan worden.

ARC (hoofdklasse, zaterdag)

  • 26/07: ARC - Sportlust '46
  • 30/07: ARC - Ter Leede
  • 06/08: ARC - Koninklijke HFC
  • 09/08: ARC - Voorschoten '97
  • 13/08: ARC - Alphense Boys en ARC - Noordwijk/UVS
  • 20/08: ARC - WVHEDW

Alphense Boys (hoofdklasse, zondag)

  • 14/07: Alphense Boys - Lion Academie
  • 06/08: UVS - Alphense Boys
  • 13/08: ARC - Alphense Boys en Alphense Boys - Noordwijk/UVS
  • 17/08: Alphense Boys - Voorschoten '97
  • 20/08: Valken '68 - Alphense Boys

Alphia (tweede klasse, zaterdag)

  • 13/08: Alphia - Stompwijk '92
  • 16/08: Alphia - Nieuwkoop
  • 20/08: ARC 2 - Alphia
  • 23/08: Alphen - Alphia
  • 27/08: Koudekerk - Alphia

Aarlanderveen (derde klasse, zaterdag)

  • 13/08: NSV '46 - Aarlanderveen
  • 20/08: Goor - Aarlanderveen
  • 23/08: Nieuwkoop - Aarlanderveen
  • 27/08: Voetbaltoernooi
  • 06/09: BSC '68 - Aarlanderveen
  • 13/09: WDS - Aarlanderveen

Alphen (derde klasse, zaterdag)

  • 20/08: Zwammerdam - Alphen
  • 23/08: Alphen - Alphia
  • 27/08: Voetbaltoernooi

Koudekerk (derde klasse, zaterdag)

  • 13/08: Koudekerk - Zwammerdam
  • 20/08: Koudekerk - Moerkapelle
  • 27/08: Koudekerk - Alphia

BSC '68 (vierde klasse, zaterdag)

  • 20/08: DUNO - BSC '68
  • 27/08: Siveo '60 - BSC '68
  • 06/09: BSC '68 - Aarlanderveen
  • 13/09: BSC '68 - DWO

Floreant (vierde klasse, zaterdag)

  • 13/08: Floreant - Rohda '76
  • 20/08: VELO O23 - Floreant
  • 23/08: Floreant - Siveo '60
  • 27/08: Floreant - SJZ
  • 13/09: Floreant - DSVP

Hazerswoudse Boys (vierde klasse, zaterdag)

  • 30/08: Hazerswoudse Boys - Football Factory

Zwammerdam (vierde klasse, zaterdag)

  • 13/08: Koudekerk - Zwammerdam
  • 20/08: Zwammerdam - Alphen
  • 27/08: Voetbaltoernooi

Bernardus (vijfde klasse, zaterdag)

  • 27/08: Van Nispen - Bernardus