Van Sterkste man en vrouw tot PolderCross en Zwoel op de Poel: het programma van Jaarmarkt Hazerswoude

De wedstrijd voor Sterkste man/vrouw in 2024 tijdens de Jaarmarkt in Hazerswoude-Dorp Foto: Studio Alphen

HAZERSWOUDE-DORP – De 49ste editie van de Jaarmarkt in Hazerswoude gaat vrijdag van start. Van 22 augustus tot en met 30 augustus zijn er verschillende activiteiten te beleven in het dorp. De Jaarmarkt wordt vrijdagavond afgetrapt met de Pub Quiz XXL. Op zaterdag volgt Hazerswoude Live met onder andere Jan Smit, Van Dik Hout en The Clarks.

Volgende week vindt op dinsdag Zwoel op de Poel plaats. Er zijn optredens van DJ Kage, de Amazing stroopwafels, en LEKKER rockcovers. De kermis is van woensdag tot en met zaterdag op het parkeerterrein bij de Landvliethal. Op woensdag is er ook een optreden van Clown Doedel, de PolderCross, en een PolderCross-obstakel op het Ambachtsplein met muziek van La Banda Carumba.

Daarna is er op donderdag het Maffia Moordspel Diner. Op vrijdag wordt er gestreden om de titel Sterkste man/vrouw. In de avond treden de Rocking Stones, Robert van Hemert en Broadway op. De Jaarmarkt wordt afgesloten op zaterdag met de braderie, het Korenfestival en het Jaarmarkt Festival. Ook is er live muziek van onder andere Antje Krook, Unity on Tour, Wesley Klein en de Guus Meeuwis Tribute Band. Aan het einde van de avond is er een afsluiting met vuurwerk.

Volledige programma Jaarmarkt Hazerswoude

Vrijdag 22 augustus

  • 19.45 uur: Pub Quiz XXL (Feesttent Katjesweg)

Zaterdag 23 augustus

  • 19.00 uur: Hazerswoude Live (Feesttent Katjesweg)

Dinsdag 26 augustus

  • 17.00 uur: Zwoel op de Poel (de Poel / Zuiddijk)

Woensdag 27 augustus

  • 14.15 uur: Optreden Clown Doedel (Ambachtsplein)
  • 15.00 uur: Kermis (Parkeerterrein Landvliethal)
  • 16.00 uur: PolderCross (start/finish in de Feesttent Katjesweg)

Donderdag 28 augustus

  • Vanaf 15.00 uur: Kermis (Parkeerterrein Landvliethal)
  • 17.00 uur: Maffia Moordspel Diner (Raadhuisplein)

Vrijdag 29 augustus

  • 15.00 uur: Kermis (Parkeerterrein Landvliethal)
  • 16.00 uur: Sterkste man/vrouw (Raadhuisplein)
  • 20.00 uur: Live muziek met Robert van Hemert en Broadway (Feesttent Katjesweg)
  • 22.00 uur: Live Muziek met De Rocking Stones (Raadhuisplein)

Zaterdag 30 augustus

  • 10.00 uur: Braderie (Dorpsstraat)
  • 10.30 uur: Korenfestival (Ambachtsplein)
  • 11.00 uur: Kermis (Parkeerterrein Landvliethal)
  • 13.00 uur: Jaarmarkt Festival (Raadhuisplein)
  • 16.00 uur: Live muziek met onder andere Antje Krook, Unity on Tour, Wesley Klein en de Guus Meeuwis Tribute Band (Feesttent Katjesweg)
  • 21.30 uur: Vuurwerk (Weiland naast fiets/wandelpad Hazerswoudse Boys)