Erwin van der Zee per direct weg bij VV Zwammerdam, opvolger al bekend

Foto: Studio Alphen

ZWAMMERDAM - VV Zwammerdam neemt per direct afscheid van hoofdtrainer Erwin van der Zee. Boris van Es is met onmiddellijke ingang de nieuwe coach van de Dammenaren.

'Een aantal spelers heeft aangegeven te overwegen om na dit seizoen te stoppen. Deze twijfel werd ingegeven door de geplande trainerswissel', verklaart de club. Van der Zee wordt namelijk na dit seizoen hoofdtrainer bij VEP.

'Je weet wat je hebt maar niet wat je krijgt. Daarom is besloten dat de beoogde trainer voor het volgende seizoen nu al het stokje overneemt', vervolgt de club.

Van Es neemt het stokje over als hoofdtrainer Foto: Gerrit Spruijt

Twee kampioenstrainers

Onder de leiding van Van der Zee promoveerde Zwammerdam naar de derde klasse. Ook handhaafde de Dammenaren zich knap in het seizoen daar op. Momenteel staat Zwammerdam op de twaalfde plaats in de 3e Klasse E.

Boris van Es speelde in zijn jonge jaren bij VV Zwammerdam. Als trainer was hij onder andere eerder actief bij Rohda '76 en dwong hij promotie af naar de derde klasse. Ook was hij als trainer actief bij SV Nieuwkoop. Daar werd hij kampioen in de derde klasse en won hij de KNVB beker.

Lees ook: Trainer laat contract ontbinden en vertrekt naar voetbalclub uit Bollenstreek