Voetbalweekend: Kickers ‘69 gooit roet in het eten voor kampioensdromen Hazerswoudse Boys
GEMEENTE ALPHEN AAN DEN RIJN – In Leimuiden werd dit weekend de enige competitiewedstrijd gespeeld door een club uit de regio van Alphen aan den Rijn. Hazerswoudse Boys kwam in actie op het terrein van Kickers ’69 en speelde voor hen doen teleurstellend gelijk.
Alle uitslagen, interviews en samenvattingen
5e Klasse A | Kickers ’69 – Hazerswoudse Boys: 2-2
Met drie punten achter AVV Alphen begon Hazerswoudse Boys uit bij Kickers ’69. De ploeg van trainer Robert Swart moet deze wedstrijd winnen om nog kans te maken op het kampioenschap, maar het kwam al na tien minuten spelen 1-0 achter; de treffer werd afgekeurd. Toch waren het de Leimuidenaren die na veertig minuten spelen alsnog de 1-0 maakte, net voor rust maakte Jasper Stolwijk de gelijkmaker.
Na het nuttigen van limonade en thee, richtten de twee ploegen zich allebei op een tweede treffer; dit lukte de Kickers als eerst; na zeven minuten spelen in de tweede helft werd het 2-1. De Boys anticipeerde snel: Jasper Stolwijk scoorde zijn tweede van de wedstrijd. Er kwamen verder weinig kansen na het doelpunt van Stolwijk, waardoor de wedstrijd in een 2-2 gelijkspel resulteerde.
Door het gelijkspel staat Hazerswoudse Boys nu twee punten met nog één wedstrijd te gaan achter AVV Alphen. Mocht AVV Alphen aankomend weekend winnen uit bij Van Nispen, worden zij dus gekroond tot de kampioen van de 5e Klasse A. Hier gaat Studio Alphen uiteraard verslag van doen, inclusief samenvatting.
Studio Alphen is op zoek naar nieuwe vrijwilligers om de sportploeg te versterken vanaf volgend seizoen. Presentatoren, technici en verslaggevers voor het radioprogramma en cameramensen voor de wekelijkse televisie-uitzending en YouTube-samenvatting.
Heb jij interesse? Stuur je korte motivatie of cv naar vacature@studioalphen.nl. Heb je vragen? Bel met 'praktijkman' Cees van Leeuwen: 06-23352121.
