Werkzaamheden aan de Zijde in Boskoop, hefbrug ‘s avonds en ‘s nachts dicht

Foto: Jeron Groeneveld

BOSKOOP - Van 23 tot en met 27 februari worden in Boskoop nachtelijke werkzaamheden uitgevoerd aan de Zijde ter hoogte van de hefbrug en de rotonde Zijde-Boezemlaan. Dit kan tijdelijk gevolgen hebben voor de bereikbaarheid.

Werkzaamheden Zijde en Hefbrug

Van 23 tot en met 25 februari wordt gewerkt aan de Zijde tussen de Galerij en Koninginneweg, inclusief de Hefbrug. De weg is ’s avonds en ’s nachts, van 19:00 tot 5:00 uur, afgesloten voor gemotoriseerd verkeer. Fietsers en voetgangers kunnen de Hefbrug wel blijven gebruiken. Er geldt een omleiding via de N11 en de provinciale weg. Overdag is de Zijde gewoon open voor al het verkeer.

Werkzaamheden rotonde Zijde-Boezemlaan 

In de nacht van 26 op 27 februari worden afrondende herstelwerkzaamheden uitgevoerd aan de rotonde Zijde-Boezemlaan. De rotonde is tussen 20.00 en 06.00 uur volledig afgesloten voor al het verkeer. Omleidingen worden met bebording aangegeven. Overdag is de Zijde gewoon open voor al het verkeer.

Eind maart worden opnieuw werkzaamheden uitgevoerd op de Zijde. Het gaat dan om het gedeelte vanaf het spoor tot aan de rotonde Zijde-Noordeinde.

Lees ook: ‘Houd de lijnen vrij’-tegel geplaatst bij Station