Hoofdact bevrijdingsfestival in Boskoop zegt af, gewond geraakt bij vechtpartij in café

Foto: Jeron Groeneveld

BOSKOOP - Senna treedt maandagavond niet op tijdens het bevrijdingsfestival in Boskoop. De zangeres was afgelopen zaterdag betrokken bij een vechtpartij in een café in Amsterdam. Naar eigen zeggen heeft ze er een gekneusde kaak, kneuzingen aan haar schouder en een lichaam vol blauwe plekken aan overgehouden.

'Om verdere verwondingen te voorkomen was ik genoodzaakt mij te verweren', schrijft Senna Willems op haar instagrampagina. 'Helaas moet ik mijn optredens en werkzaamheden van vanavond en de komende dagen afzeggen.'

Voor het eerst in jaren wordt in Boskoop een bevrijdingsfestival georganiseerd op 5 mei. De organisatie had Senna als hoofdact geboekt. De zangeres is bekend van haar hit Kleine Vogel en van haar optredens bij Holland Zingt Hazes.

Alpenzusjes als vervanger

Nu Senna niet komt heeft de organisatie via het boekingskantoor een vervangende hoofdact geregeld: De Alpenzusjes.

Het bevrijdingsfestival in Boskoop begint om 14.00 uur. Naast De Alpenzusjes komt The Rousers onder meer optreden op de Burgemeester Colijnstraat.

Lees ook: Het programma van het Boskoopse Bevrijdingsfestival: ‘Lokaal talent komt samen met landelijke artiesten’