Oasen watertappunten binnen nu en twee weken weer in gebruik

Foto: Studio Alphen

GEMEENTE ALPHEN AAN DEN RIJN - In de komende twee weken zullen de watertappunten van watervoorziener Oasen weer worden aangesloten op het waternet.

Het drinkwaterbedrijf, zelf gevestigd in Gouda, heeft meer dan tachtig watertappunten in de regio waarvan twaalf in onze gemeente. De watertappunten staan in Alphen aan den Rijn (8), Boskoop (2), Hazerswoude-Rijndijk en Zwammerdam.

De watertappunten worden in de winter afgesloten om schade te voorkomen door de winterse vorst en omdat er in de winter te weinig gebruik word gemaakt van de watertappunten. Drinkwaterbedrijf Oasen daardoor niet garanderen dat er vers drinkwater uit de openbare taps komt.

In de komende twee weken worden alle watertappunten geleidelijk weer geopend. Tevens word er gekeken of er schade is.

Lees ook: Boskoopse rommelroute moet écht een vergunning aanvragen