Overval bij juwelier Lucardi in Alphense centrum, politie in omgeving op zoek naar de dader
ALPHEN AAN DEN RIJN – Bij juwelier Lucardi aan de Van Mandersloostraat in Alphen aan den Rijn heeft dinsdagochtend een overval plaatsgevonden. Een woordvoerder van de politie meldt aan Studio Alphen dat er bij de overval sieraden zijn gestolen.
De overval werd rond 10.17 uur gemeld. De politie kwam enkele minuten later ter plaatse bij de juwelier. De verdachte is na de overval gevlucht. Agenten zijn in de omgeving op zoek naar de dader.
De politie heeft een burgernetactie opgestart waarin het signalement van de verdachte wordt gedeeld. De dader is een man in het zwart gekleed met zwarte handschoenen en witte sportschoenen. Hij heeft zijn capuchon over zijn gezicht, een zonnebril en een zwarte helm op met witte zijkanten. De burgernetactie is om 11.22 uur afgerond, maar de woordvoerder van de politie laat weten dat de verdachte nog niet is aangehouden.
