Winkeldief bijt van zich af bij aanhouding in Alphen, werknemer van winkel met bijtwond naar ziekenhuis
ALPHEN AAN DEN RIJN – Een vrouwelijke winkeldief heeft zich verzet bij een aanhouding na een winkeldiefstal afgelopen zaterdag in Alphen aan den Rijn. Een werknemer van de winkel moest na de aanvaring met de winkeldief zelfs naar het ziekenhuis.
De politie meldt dat het winkelpersoneel besloot om de vrouw beet te pakken nadat ze zich onttrok aan haar aanhouding. ‘Daar was de winkeldievegge het niet mee eens en besloot te gaan bijten en te schoppen’, schrijft de politie. Een werknemer van de winkel moest voor een bijtwond naar het ziekenhuis en moest zelfs noodzakelijk een tetanusprik halen.
De vrouwelijke winkeldief is voor alle voorvallen aangehouden en bleek volgens de politie onder invloed van drugs te zijn.
Lees ook: 19-jarige Alphenaar slaat medewerkster Hoogvliet Julianastraat, collega’s schieten te hulp
