Gepubliceerd op 20 Juni 2019 om 12.00 uur

Alle transfers in amateurvoetbal op een rij

GEMEENTE ALPHEN AAN DEN RIJN - De overschrijvingsdeadline bij de KNVB is verstreken. Dat betekent dat de transferperiode in het amateurvoetbal voorbij is. Een groot aantal verhuizingen was al bekend, maar op de valreep heeft toch nog een aantal spelers een andere club gevonden.

Alphen komt met de meest opvallende naam op de proppen: oud-Zwammerdam-speler Kevin Bergshoeff. De huidige spits van Zwammerdam, Rogillio Swaalep, gaat naar Be Fair. Alphense Boys was maandenlang op zoek naar een reserve-keeper achter Tim van der Linden en heeft Lee van der Meer uit de A1 van Alexandria weten te strikken.

ARC heeft ervoor gekozen om het vertrek van Jeroen Borsboom niet op te vangen door een nieuwe spits aan te trekken. Stefan den Horder wordt ARC's eerste spits en ook A-junior Tren Drexhage is een centrumspits. Daarnaast kunnen spelers als Lionel Frederik, Luuk Samsom en Amin Ouass in de punt van de aanval spelen, zegt trainer Mark Evers.

Hoofdklasse (zaterdag): ARC

Nieuw: Thom Nouwens (Alphense Boys), Amin Ouass (EDO), Pim van Zoest (Northeastern Junior College).

Nieuw (eigen jeugd): Tren DrexhageTimo de Graaf.

Blijven: Neal ArnoldusRichard BakkerAaron BalkYouri DuisterhofLionel FrederikCoen de GrootRobin de HeijStefan den HorderLuca JanszenCas KnoesterThomas LambertsDaan van LeeuwenDerek PrinsLuuk SamsomMaurits SplinterWouter van ValenNiels de Vogel.

Weg: Jeroen Borsboom (Jodan Boys), Melvin Huiskamp (stopt), Yannick Otto (TAVV), Huib Oversloot (Noordwijk).

Hoofdklasse (zondag): Alphense Boys

Nieuw: Bright Ampong (Quick), Joey Lauhouh (FC Rijnvogels), Kelvin Maynard (Quick Boys), Lee van der Meer (Alexandria), Kasper Michel (Noordwijk), Cem Sahin (Quick Boys), Kees 'Pier' Tol (Spijkenisse), Jessie Vink (Katwijk).

Nieuw (eigen jeugd): Alessio van Straaten, Tarik Zaanani.

Blijven: Mike BavelaarNiklas BlesgraafKenneth Duah, Thijs Hoogenboom, Pepijn KooijTim van der Linden, Lilinho Martins, Wessel MeiringArjan OuwendijkMilan StiphoutBas van Zoest.

Weg: Ramon Aronius (Voorschoten '97), Raychelo Fecunda (stopt), Justin de Feijter (VVC), Patrick Krop (stopt), Thom Nouwens (ARC), Cristian Cabrera Ortega (FC Boshuizen), Boris Zanoli (AFC '34).

Derde klasse (zaterdag): Aarlanderveen

Nieuw: Url Correa (clubloos), Glen Geerligs (clubloos), Davey Grimmelius (ARC), Denylson Voorn (FC Boshuizen).

Blijven: Lekan AdekanyeAziz el BouazattiMike BusseMaico du ChatinierSallem ChemlaliBram EgbertsDerk GruppenBryan de Heer, Jallas Kalisse, Elias Karmeris, Sven Koelewijn, Farhi MargoumRobbie NagtegaalJimmy NieumeijerJorn PoelwijkValentijn Oudijk, Kafel Voorn, Reau Waandels.

Weg: Jeroen Lamboo (Benschop), Maarten Rijnbeek (stopt).

Derde klasse (zaterdag): Alphia

Nieuw: Aatif El Bouny (Argon), Killian Bouwhuis (ARC 2), Arash Latifi (Lugdunum), Bachir Saber (Alphen, lager elftal), Frank Veelenturf (Nieuwkoop), Boas Vet (ARC A1).

Blijven: Bryan de Bruin, Daniël Buijnink, Floris Buijnink, Dion Duurham, Sander Egberts, Justin Flippo, Bas Hazenbroek, Pascal Hellingerwerf, Kelvin Hoogendoorn, Vincent Hoogervorst, Jesse Lipsius, Nando Meijer, Robbert Plug, Tom Radder, Remco Zuijdervliet.

Weg: Djovi Borreman (stopt), Thomas Piket (Woubrugge), Fabian Uiterwijk (stopt).

Derde klasse (zondag): Alphen

Nieuw: Zakaria El Achak (zaalvoetbal), Kevin Bergshoeff (clubloos), Brian Bor (Alphense Boys A1), Gerard Bruines (lager elftal), Omed Latifi (Lugdunum), Robin van der Pijl (Alphense Boys, lager elftal), Steven van der Pijl (Alphense Boys A1).

Nieuw (eigen jeugd): Machmoud Boughaba, Menno de Bruin, Mike Hamilton.

Blijven: De volledige spelerslijst is niet bekend.

Weg: Fahad Al Badri (niet bekend), Steven van Klaveren (Bernardus), Alex Jansen (stopt), Daniël van Leeuwen (Bernardus), Gianny Leonicia (Alphense Boys Zaterdag), Matz Pont (niet bekend), Mitchel Wallaart (Bernardus).

Vierde klasse (zaterdag): Alphense Boys

Nieuw: Stojan Cekic (Reeuwijk), Marwan Fennich (Argon), Daniël Furtak (lager elftal), Gianny Leonicia (Alphen), Brandon Tichem (Westlandia), Kevin de Vries (Alphen, lager elftal), Mohammed El Whali (Alphen, lager elftal), Mustapha Yachou (Alphen, lager elftal).

Nieuw (eigen jeugd): Jorg Schreuder.

Blijven: Yassin Amtyi, Jesse Boateng, Sahr Kabuta, Dylan Kooistra, Casper Kooreman, Otman Moeyhiedinne, Donovan Oliveira, Angelo Roosberg, Ronald Roosberg, Sontjie Roosberg, Sven Tourné, Sander Weijman.

Weg: Ricky Antoni (stopt), Mickey Tromp (RCL), Jari van Veen (DOSR).

Vierde klasse (zaterdag): Bernardus

Nieuw: Jessy Fransen (lager elftal), Danny Kapaan (clubloos), Kevin Kersseboom (lager elftal), Steven van Klaveren (Alphen), Daniël van Leeuwen (Alphen), Simon Per (Football Factory), Mitchel Wallaart (Alphen).

Nieuw (eigen jeugd): Jeffrey Bos, Bart de Jong, Bram van der Meer, Luke van Seggelen, Rob Verbeij, Mike Verhorik.

Blijven: Sven de Boer, Luuk Enter, Joeri Goudkuil, Devlin Harkes, Jeffrey van der Heijden, Christiaan Moors, Nordin Oudshoorn, Robert Paling, Robin Pijnacker, Mitchell Rosdorff, Wesley van Tol, Luuk Verbeij, Michael Vermeulen, Remko van der Werff, Mo Yagoubi, Roel van der Zon

Weg: Stef Schinagl (stopt).

Vierde klasse (zaterdag): BSC '68

Nieuw: Robin de Bruin (DWO), Gudio de Peinder (DSO), Reno Smulders (FC Zoetermeer), Bono Verhoeff (Spirit).

Nieuw (eigen jeugd): Romano Grunholz, Lijon Korving, Stijn van Leeuwen, Stephan Reterink, Quincy Schelkers, Ricardo Slof, Bas Splithoff, Thimo Stolk, Sjoerd Walraven, Rick Wink.

Blijven: Lennart van den Berg, Remco Bor, Mitchell Davids, Lody Dijkhuizen, Karsten van Etten, Nick Holstege, Mitchel van der Linden, Mike van der Reijden, Thijs de Ruiter, Job Splithoff, Michael Verhoeff.

Weg: Aladin Ezzaki (stopt), Mike Goedraad (stopt), Kenneth de Jong (stopt), Martijn Poort (stopt), Branko Sandifort (stopt).

Vierde klasse (zaterdag): Floreant

Nieuw: Bart Houdijk (Be Fair), Aron Verkleij (lager elftal), Michael de Zwart (ASW).

Blijven: De volledige spelerslijst is niet bekend.

Weg: Geen.

Vierde klasse (zaterdag): Hazerswoudse Boys

Nieuw: Glenn Bennes (Meerburg)

Blijven: De volledige spelerslijst is niet bekend.

Weg: Collin van Haastrecht (stopt).

Vierde klasse (zaterdag): Koudekerk

Nieuw: Bilal Mouaddine (Alphen, lager elftal).

Nieuw (eigen jeugd): Ian van Asch, Sven Beelt, Jan Bogaards, Bradley Duiker, Cedric van der Haas, Sander Mets, Thom Westdijk.

Blijven: De volledige spelerslijst is niet bekend.

Weg: Ruben van den Berg (stopt), Giovanni Lancel (onbekend), Christiaan Vergunst (stopt), Stefan de Wit (stopt).

Spelerscarroussel Zwammerdam

Nieuw: Kaj van den Heuvel (FC Oudewater).

Blijven: Gerald van Asselt, Nick van den Berg, Justin Bons, Mitchell Bons, Ruben de Bruin, Jeroen van Dorp, Jordi de Groot, Ole Jansze, Tim Kramer, Lars Kremer, Thijs Nulle, Reijer Peters, Koen Woudenberg, Mark van Zoest.

Weg: Rogillio Swaalep (Be Fair), Toine Kremer (stopt), Emiel Samsom (Antibarbari).

advertentie
.
advertentie