Hoofdtrainer die halverwege seizoen instapte langer door bij derdeklasser
ZWAMMERDAM – Boris van Es is ook komend seizoen de hoofdtrainer van VV Zwammerdam. De oefenmeester van de derdeklasser nam halverwege de huidige voetbaljaargang het stokje over van Erwin van der Zee en plakt er een seizoen aan vast bij de Dammenaren.
Zwammerdam vecht dit seizoen tegen degradatie in de Derde Klasse E. De hoofdmacht bezet de een na laatste plaats met zes punten voorsprong op hekkensluiter TAVV. De Dammenaren kunnen echter door een 2-1 overwinning tegen hoogvlieger Meerburg weer omhoog kijken. Het gat met concurrenten Groeneweg en Haastrecht is respectievelijk drie en vier punten.
Het is dus nog onzeker op welk niveau Zwammerdam volgend seizoen actief is, maar door het aanblijven van Van Es is er wel al duidelijkheid over wie er op de bank zit.