Terugkijken: televisiedebat met vier lijsttrekkers verkiezingen

V.l.n.r.: lijsttrekkers SGP, SP, Forum voor Democratie, ChristenUnie Foto: Jeron Groeneveld

GEMEENTE ALPHEN AAN DEN RIJN - Vanaf 19.30 uur kon je op televisie en via onderstaande livestream kijken naar het tweede televisiedebat van Studio Alphen voor deze gemeenteraadsverkiezingen. De vier partijen met de minste stemmen in 2022 kwamen aan bod: ChristenUnie, SP, SGP en Forum voor Democratie.

Lijsttrekkers Michel du Chatinier, John van de Kolk, Hans Goedegebuure en Claudia Arnoldus kregen een mix van één-op-één-debatten, waarbij lijsttrekkers zelf mochen kiezen op welk onderwerp zij zich willen onderscheidden ten opzichte van anderen, plus een groepsdebat.

Kijk hieronder het debat, vanuit landgoed Hooge Burch (Ipse de Bruggen) in Zwammerdam, terug:

Vijf televisiedebatten Studio Alphen
  • Dinsdag 3 maart, 19.30 uur: ONS Alphen, Alphen voor Elkaar, Partij voor de Dieren
  • Donderdag 5 maart, 19.30 uur: ChristenUnie, SP, SGP, Forum voor Democratie
  • Maandag 9 maart, 19.30 uur: CDA, D66, RijnGouweLokaal
  • Woensdag 11 maart, 19.30 uur: Nieuw Elan, GroenLinks-PvdA, VVD
  • Vrijdag 13 maart, 20.00 uur: Slotdebat met alle 13 lijsttrekkers in Theater Castellum

Woensdag 18 maart is vanaf 21.00 uur de Studio Alphen Uitslagenavond op televisie te zien:, rechtstreeks vanuit het gemeentehuis met tussenstanden en de uiteindelijke uitslag van de gemeenteraadsverkiezingen in Alphen aan den Rijn

Kijk terug: Televisiedebat Studio Alphen met ONS Alphen, Alphen voor Elkaar en Partij voor de Dieren