Oude bekende terug als trainer Alphense Boys om samen met O21-trainer seizoen af te maken

Edwin Vurens (l) en Mark de Kooker (r) Foto: Voetbalvereniging Alphense Boys

ALPHEN AAN DEN RIJN - Mark de Kooker en Edwin Vurens maken samen het seizoen af als hoofdtrainers van Alphense Boys. Alphense Boys O21-trainer De Kooker staat sinds oktober - met verleend dispensatie vanwege het ontbreken van het vereiste trainersdiploma op eersteklasseniveau - voor de groep en Vurens was vorig seizoen tijdens de tweede seizoenshelft interim-trainer van Alphense Boys.

In een persbericht schrijft Alphense Boys dat Mark de Kooker de doordeweekse veldtrainingen uiteen zet en dat Edwin Vurens zich op deze avonden met name richt op individuele spelers en linies. Tijdens wedstrijden zitten De Kooker en Vurens samen op de bank en dragen zij samen met de assistent-trainers zorg voor de opstelling en coaching.

Afgelopen oktober stapte Marcel Valk na twee maanden op bij Alphense Boys. Na een slechte seizoensstart besloot de oefenmeester om de handdoek in de ring te gooien. Nadien staat O21-trainer Mark de Kooker ervoor. Volgend seizoen wordt Eli Wattimury Alphense Boys' nieuwe hoofdtrainer.

Lees ook: Alphense Boys heeft nieuwe trainer, wat maakt hem juiste keuze? 'Wij-gevoel creëren'